Бренди

КОНТАКТИ

 • (068) 046-57-97

 • (066) 307-13-01

 • (063) 477-64-43

 • Ви можете ЗАМОВИТИ товар, отримати відповідь на всі Ваші запитання, а також отримати допомогу в виборі товару по телефону.

  Хлорофіл рідкий концентрат 473 мл

  Хлорофіл рідкий концентрат 473 мл

  Хлорофіл рідкий концентрат 473 мл від американського виробника NOW Foods

  Детальніше


  499грн

  Хлорофіл рідкий концентрат 473 мл від американського виробника NOW Foods (Сімейне підприємство, засноване в 1968 році, відповідає стандарту якості GMP). Концентрований - більше 90 порцій

  Хлорофіл - це зелений пігмент, природно виробляється рослинами і водоростями, який забарвлює їх в характерний зелений колір. Хлорофіл відіграє важливу роль у фотосинтезі, процесі перетворення сонячного світла в хімічну енергію. Хлорофіл може діяти як нейтралізатор вільних радикалів, сприяти процесам детоксикації в організмі і традиційно використовується в якості внутрішнього дезодоранту. Цей розчинний у воді екстракт має форму натрій-мідь-хлорофіліну.

  Хлорофіл має високу антиоксидантну активність, уповільнює процеси старіння і нівелює запальні вогнища в організмі, підтримує високий рівень активності, істотно знижує ймовірність розвитку ракових захворювань, активізує роботу імунної системи.
          Хлорофіл стимулює детоксикаційні процеси організму (зв'язує токсини в шлунково-кишковому тракті і крові), має болезаспокійливий ефект, налагоджує мікрофлору кишечника, налагоджує роботу внутрішніх органів, покращує зір.
          Унікальною особливістю хлорофілу є його висока згубна активність по відношенню до різних канцерогенів.
          Хлорофіл є дієвим каталізатором залужнювання організму, що має найважливіше значення для нормального функціонування організму. Вживання зелених овочів сприяє встановленню оптимального для організму рівня ph.
          На особливу увагу заслуговує той факт, що хлорофіл значно знижує швидкість і кількість утвореня кристалів оксалату кальцію, чим ефективно захищає організм від розвитку сечокам'яної хвороби.
          Хлорофіл рекомендований людям з проблемами шлунково-кишкового тракту, захворюваннями підшлункової залози і гормональними збоями.
          Приємною особливістю хлорофілу є його дезодоруюча здатність. Нормалізує роботу статевих залоз, хлорофіл перешкоджає надмірному потовиділенню і розвитку патогенної флори, чим нівелює неприємний запах тіла. Крім того, йому під силу зупинити патологічний ріст анаеробних бактерій ротової порожнини, що сприяє усуненню проблеми галитозу - неприємного запаху з рота.

  Хлорофіл має подібну гемоглобіну хімічну формулу з різницею в речовині центральної молекули - в гемоглобіні цією речовиною є залізо, а в хлорофілі - магній. Чудовий засіб від анемії!

  Рекомендації щодо застосування: приймати по 1 чайній ложці (5 мл) в день з 240 мл води або соку.

  Добре струсити перед використанням.

  Після відкриття упаковки зберігати в холодильнику.

   

  Коментарів поки що немає.

  Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

  НОВИНИ
  Акція !!! Перша покупка - знижка 5%

  Покупка від 700 грн - знижка 10%  Кошик  

  (пусто)
  

  ЗНИЖКИ

  Всі знижки

  Реклама