Бренди

КОНТАКТИ

 • (068) 046-57-97

 • (066) 307-13-01

 • (063) 477-64-43

 • Ви можете ЗАМОВИТИ товар, отримати відповідь на всі Ваші запитання, а також отримати допомогу в виборі товару по телефону.

  Младомастон

  Младомастон

  «Младомастон» - Комплекс для нормалізації гормонального фону і профілактики розвитку новоутворень

  Детальніше


  437грн

  Покупці, що купили цей товар, також придбали:

  Комплекс «Младомастон» призначений для нормалізації обміну естрогенів і профілактики гормонозалежних захворювань жіночої репродуктивної системи. Цей біокомплекс, один з небагатьох існуючих на ринку препаратів подібної спрямованості, діє відразу в двох напрямках: нормалізація гормонального фону і профілактика розвитку онкозахворювань. Комплекс не містить гормонів!

  Склад біокомплексу - це поєднання натуральних речовин, виділених з рослин, які довели свою ефективність в боротьбі з жіночими хворобами і ознаками старіння.

  Індол-3 карбинол - один з найбільш вивчених і визнаних у всьому світі онкопротектором. Нормалізує обмін естрогенів. Пригнічує розвиток пухлинного процесу на всіх рівнях.

  Епігаллокатехін галлат деактивує оксиданти перш, ніж вони встигають завдати шкоди клітинам. Зменшує кількість і розмір пухлин, блокує зростання і ділення клітин, гальмує процеси метастазування.

  Геністеїн (ізофлавони сої) - фітоестроген, рослинний аналог жіночих статевих гормонів, здатний запобігти вікові гормональні порушення. Забезпечує нормальне функціонування і профілактику пухлинних захворювань гормонозалежних тканин жіночого організму.

  Екстракт Вітексу священного листа (авраамове дерево). Полегшує симптоми клімактеричного та передменструального сіндромов.Ресвератрол - один з найсильніших з відомих антиоксидантів. Блокує новоутворення, розвиток і прогресування ракових клітин. Антимутаген. Вибірково викликає загибель тільки змінених клітин. Гальмує процеси старіння організму, підвищує його витривалість

  Показання:

  мастопатія, ендометріоз;
  попередження раку гормоночутливих тканин: молочної залози, матки, шийки матки;
  ризик ускладнень при проходженні гормонозамісної терапії (ГЗТ);
  фіброміоми матки;
  дисплазія шийки матки;
  клімактеричні розлади;
  передменструальний синдром;
  пізній початок клімаксу;
  Папіломовірусна інфекція

  Спосіб застосування:

  Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 3 місяці. Не рекомендується приймати препарат з кавою або чаєм

  Склад:

  Вітекс екстракт
  60,00 мг
  Екстракт зеленого чаю
  57,50 мг
  Індол-3-карбінол
  50,00 мг
  Екстракт ізофлавонів сої
  31,25 мг
  Транс-ресвератрол
  7,60 мг

  В упаковці 60 капсул

  Коментарів поки що немає.

  Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

  НОВИНИ
  Акція !!! Перша покупка - знижка 5%

  Покупка від 700 грн - знижка 10%  Кошик  

  (пусто)
  

  ЗНИЖКИ

  Всі знижки

  Реклама