Бренди

КОНТАКТИ

 • (068) 046-57-97

 • (066) 307-13-01

 • (063) 477-64-43

 • Ви можете ЗАМОВИТИ товар, отримати відповідь на всі Ваші запитання, а також отримати допомогу в виборі товару по телефону.

  Сік Чаги клітинний

  Сік Чаги клітинний

  «Сік Чаги клітинний» - унікальний продукт з сибірської тайги, приготований за особливою UTM-технологією.

  Детальніше


  420грн

  «Сік Чаги клітинний» - унікальний продукт з сибірської тайги, приготований за особливою UTM-технологією.

  Дуже корисний продукт!!!

  UTM-технологія, розроблена в компанії Артлайф, дозволяє отримати корисні речовини з самого «серця» клітини: активні полісахаридні комплекси; похідні лупана: бетулін, птерінову, бетулінову кислоти; трітерпени; органічні гуміноподібні кислоти. Це забезпечує продукту виражену загальнозміцнюючу дію, яка проявляється в мобілізації захисних сил організму, підтримки імунітету, збільшення антиоксидантного потенціалу, сприятливо впливає на обмін речовин.

  УЛЬТРАЗВУКОВА трансмембранна ТЕХНОЛОГІЯ

  UTM-технологія - це метод, заснований на впливі енергії ультразвуку на структури рослинної клітини, що дозволяє вивільнити найцінніші і корисні речовини з неї. Основна відмінність соку Чаги від звичайних екстрактів полягає в тому, що в клітинному соку Чаги присутній весь вміст клітин губки, а не просто витяжка з неї.

  ПЕРЕВАГИ КЛІТИННОГО СОКА ЧАГИ:

      
  Унікальна UTM-технологія дозволяє зберегти життєво важливі речовини, що містяться в клітині, в первинному вигляді.
      
  Компоненти клітинного соку містяться в максимально биодоступній для організму формі.


      З однієї упаковки можна приготувати
  5 літрів готового напою. На місяць застосування!!!

    Чага, зібрана в сибірській тайзі містить унікальний спектр життєво важливих з'єднань в високих концентраціях. Її багатющий складу обумовлений суворими умовами виживання і чистотою тайгового повітря. В умовах жорсткого клімату рослинам властиво накопичувати велику кількість захисних факторів, які позитивно впливають на здоров'я людини.
      
  У вихідній сировині строго контролюється вміст біологічно активних компонентів, що підтверджує акредитована лабораторія компанії, яка застосовує сучасні методи досліджень і обладнання.
      
  Відсутність шкідливих речовин, таких як радіонукліди, токсичні речовини і важкі метали, підтверджує посвідчення якості безпеки продукту.

  Є три види Соку Чаги:

  «Сік Чаги клітинний» з клітинним соком березового листа і глодом:

  Корисні властивості чаги посилені клітинним соком березового листа і глоду. Даний склад містить речовини, які надають фізіологічно сприятливу дію на стан серцево-судинної і нервової систем і мають антиоксидантну і адаптогенну дію.

  Склад:  сік чаги клітинний, сік березового листа клітинний, сік глоду, сорбат калію.

  «Сік Чаги клітинний» з обліпихою і прополісом

  Компоненти соку губки в поєднанні з соком обліпихи і екстрактом прополісу благотворно впливають на діяльність шлунково-кишкового тракту, активізуючи процеси природної регенерації.

  Склад: сік чаги клітинний, сік обліпихи, екстракт прополісу, сорбат калію.

  «Сік Чаги клітинний» з ялицею і звіробоєм

  Поєднання корисних властивостей губки, ялиці і звіробою забезпечує високий імуномодулюючий ефект: підвищує опірність організму в період сезонних респіраторних захворювань, знижує негативні впливи техногенних факторів, що пригнічують імунну систему, перешкоджають розвитку багатьох захворювань.

  Склад: сік чаги клітинний, клітинний сік ялиці сибірської, клітинний сік звіробою, сорбат калію


  Рекомендації до застосування:

  15 мл (3 мірні ложки) розвести в 150 мл води. Можна додати мед за смаком. Інтенсивність смаку залежить від кількості доданої води

  Коментарів поки що немає.

  Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

  НОВИНИ
  Акція !!! Перша покупка - знижка 5%

  Покупка від 700 грн - знижка 10%  Кошик  

  (пусто)
  

  ЗНИЖКИ

  Всі знижки

  Реклама