Бренди

КОНТАКТИ

 • (068) 046-57-97

 • (066) 307-13-01

 • (063) 477-64-43

 • Ви можете ЗАМОВИТИ товар, отримати відповідь на всі Ваші запитання, а також отримати допомогу в виборі товару по телефону.

  Форвард

  Форвард

  "Форвард" - Нормалізує функціонування статевих залоз у чоловіків
       Володіє протибактеріальної, протизапальну та протимікробну дію
       Посилює сексуальну потенцію
       Нормалізує функцію передміхурової залози

  Детальніше


  143грн

  Препарат для чоловічого здоров*я "Форвард" від українського виробника Чойс опис:

  На сьогоднішній день в Україні реальність така, що приблизно у половини подружніх пар в більшій чи меншій мірі виникають статеві розлади. Найчастіше їх причиною є імпотенція. Зазвичай хвороба розвивається поступово і може бути наслідком таких захворювань як: атеросклероз, гіпертонія, діабет або розсіяний склероз. Однією з поширених причин, які негативно впливають на статеву функцію чоловіки, є запалення передміхурової залози (простатит). Статистика показує, що у 50% чоловіків старше 40 років відзначається порушення функції і запалення простати. Згодом, якщо простатит не лікувати, він переходить в хронічну стадію і це призводить до аденомі простати - раку передміхурової залози, що є однією з основних причин смерті від злоякісних утворень у чоловіків. Спеціальні дослідження передміхурової залози у чоловіків у віці близько сорока років, ніколи не зверталися до лікаря з приводу простатиту, показали наявність морфологічних змін в передміхуровій залозі, що говорять про це захворювання в вісімдесяти відсотках випадків.

  Природно, всі перераховані вище проблеми чоловічого організму призводять до великого дискомфорту, і у кожного з нас періодично з'являється бажання позбутися від цих проблем. У цьому допоможе чоловічий комплекс «Форвард».

  При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб в цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.

  Роль живильного комплексу, в даному випадку, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

  Прозери, в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P і ін .; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

  Всі інгредієнти, що входять до складу комплексу «Форвард», мають багатостороннім терапевтичною дією. Однак до складу комплексу «Форвард» вони включені завдяки наступним властивостям:

  Талабан польовий (трава) - володіє сечогінною, антимікробну і протизапальну дію; збуджує і стимулює статеву функцію у чоловіків. Застосовується при венеричних захворюваннях, зокрема сифілісі, а також для виведення токсичних речовин з організму.

  Ехінацея (корінь) - посилює сексуальну потенцію; ефективна при гострих і хронічних інфекційних захворюваннях, в боротьбі з широким спектром вірусів, бактерій, грибів і найпростіших.

  Родіола рожева (корінь) - застосовується при функціональних захворюваннях нервової системи (неврози, вегето-судинна дистонія, імпотенція); усуває статеві розлади, втомлюваність; ефективна при інфекційних захворюваннях.

  Кропива дводомна (трава) - використовується для лікування проблем сечовивідних шляхів; в лікуванні і профілактиці доброякіснійгіпертрофії простати; має стимулюючу, тонізуючу та протизапальну дію.

  Рута садова (трава) - зміцнює стінки кровоносних судин, збільшує їх еластичність; має протипухлинну активність. Застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцевих неврозах, імпотенції.

  Квітковий пилок - є хорошим засобом при лікуванні запалення передміхурової залози (простатит) і аденомі передміхурової залози; має тонізуючу дію при імпотенції; має бактерицидну дію відносно багатьох патогенних і умовно-патогенних мікробів, сповільнюючи їх зростання, розвиток і розмноження.

  Глутамінова кислота - необхідна при відтворенні клітин імунної системи. Стимулює синтез білка в м'язах, таким чином, запобігає втраті пружності м'язової тканини.

  Аланин (амінокислота) - бере участь у створенні енергетичного запасу в м'язах.

  Гліцин (амінокислота) - необхідний для нормальної діяльності центральної нервової системи, підтримки здоров'я простати; знижує рівень холестерину в крові; покращує кисневе харчування органів.

  Аргінін (амінокислота) - активізує роботу захисних клітин імунної системи; збільшує виробництво сперми і підсилює приплив крові до статевих органів, таким чином посилює сексуальне збудження; благотворно впливає на здоров'я передміхурової залози.

  L-карнітин (вітаміноподібне з'єднання) - грає важливу роль у виробленні енергії, активізуючи розпад жирів; підсилює фізичну активність, працездатність, витривалість.

  Цинк (мінерал) - бере участь в синтезі тестостерону і функціонуванні статевих залоз у чоловіків. Спільно з гліцином, аланином і глутамінової кислотою істотно знижують симптоми аденоми простати.

  Марганець (мінерал) - має особливе значення в підтримці функцій статевих залоз, нервової та імунної систем

  30 капсул

  Коментарів поки що немає.

  Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

  НОВИНИ
  Акція !!! Перша покупка - знижка 5%

  Покупка від 700 грн - знижка 10%  Кошик  

  (пусто)
  

  ЗНИЖКИ

  Всі знижки

  Реклама