Бренди

КОНТАКТИ

 • (068) 046-57-97

 • (066) 307-13-01

 • (063) 477-64-43

 • Ви можете ЗАМОВИТИ товар, отримати відповідь на всі Ваші запитання, а також отримати допомогу в виборі товару по телефону.

  Угода 

  Інтернет-магазин  «АРТЛАЙФ»  не несе відповідальності за можливі неточності у наведеній інформації про продукцію та її характеристики. Вся інформація про товари, їх характеристики і зовнішній вигляд, що наведена на сайті, отримана із відкритих джерел і може відрізнятись від реальних параметрів. Щоб уникнути неприємних розчарувань після покупки, перед прийняттям кінцевого рішення про придбання якого-небудь товару, рекомендуємо попередньо звернутись до офіційного веб-сайту фірми-виробника даної продукції або до його представництва та ознайомитись із точними данними і функціональними можливостями товару, що вас зацікавив!

   Просимо вибачення за двомовне викладення інформації в нашому інтернет-магазині-  опис продукції взято з офіційних відкритих джерел, що надаються мовою оригіналу .


  Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів»   (розділ 1,ст. 9 Додатку №3)   продукція, придбана в магазині «АРТЛАЙФ»  , поверненню та обміну не підлягає!

   

   


  ГоловнаГоловна

  НОВИНИ
  Акція !!! Перша покупка - знижка 5%

  Покупка від 700 грн - знижка 10%  Кошик  

  (пусто)
  

  ЗНИЖКИ

  Всі знижки

  Реклама